Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Пан Укрейн вивчала туристичні можливості Урумчі

  2018-05-23

  Менеджер “Пан Укрейн” Аліна Наклека на запрошення Посольства КНР в Україні з 3 по 16 травня знаходилась в м. Урумчі на “Семінарі з туризму уздовж Шовкового Шляху 2018”.

  Разом з іншими учасниками, пані Аліна вивчала туристичні можливості регіону Урумчі, слухала лекції, а також – розповідала про туристичний потенціал України для громадян Китаю. З ініціативи агентсва, делегація України була представлена ​​стендом на Міжнародній виставці ITB Shanghai, яка відбулася в Шанхаї з 16 по 18 травня.

  На запрошення Української Асоціації китаєзнавці директор “Пан Укрейн”, Олена Шаповалова виступить як спікер на Українсько-Китайському форумі стратегічного партнерства “Один пояс, один шлях” з доповіддю на тему туризму між двома країнами. Форум відбудеться 25 травня 2018 року за підтримки Посольства КНР в Україні.

  На запрошення “Пан Укрейн” з 3 по 13 червня в Україні перебуватиме делегація з 20-ти провідних туроператорів Китаю, які відвідають Київ, Львів та Одесу для огляду туристичного потенціалу, а також проведуть зустрічі з державними діячами – керівником департаменту туризму Міністерства Економіки Оксаною Сердюк, зам мера Одеси Павлом Вугельманом, мером Одеси Андрієм Садовим.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *