Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Під час карантину обсяги замовлень з AliExpress зросли на 74%

  2020-06-03

  Логістичний оператор Цайняо (Належить Alibaba Group) з початку року відправив українським покупцям AliExpress близько 665 тис. кілограм посилок, що на 74% більше, ніж минулого року. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

  Зазначається, що «левова частина» цих замовлень припала на державну Укрпошту. Серед найпопулярніших категорій товарів в українців залишаються: електроніка, одяг, асортимент для дому і саду, а також дитячі товари та товари для краси і здоров’я.

  «У перші 2 тижні карантину ми спостерігали стрімке скорочення замовлень, а вже в квітні обсяги замовлень почали відновлення і сьогодні поновилися практично до рівнів 2019 року», — йдеться в повідомленні Укрпошти.

  За словами заступника гендиректора поштової компанії, після скасування 95% всіх пасажирських рейсів, якими транспортується і пошта, партнерам довелося шукати альтернативні способи доставки товарів.

  Відзначається, що середній термін доставки посилок в Україну вдалося скоротити до близько 30 днів. Це сталося завдяки запуску прямих вантажних рейсів Цайняо із замовленнями AliExpress до європейських хабів з доставкою на склади Укрпошти у Львові.

  Товари везли з Китаю в Амстердам і Ригу, а звідти вже переправляли вантажівками до Львова або чартером до Києва.

  Про запуск чартерних рейсів для доставки посилок Укрпошта і AliExpress заявили на початку квітня цього року. Раніше під час свого виступу на Київському економічному форумі засновник Alibaba Джек Ма назвав доставку посилок з Китаю в Україну за 47 днів показником минулого століття.

   

  “НВ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *