Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Організатори виставки CIIE 2020 в Шанхаї ввели в дію план протиепідемічного захисту

  2020-10-12

  Всі учасники China International Import Expo, яка буде проходити в листопаді в Шанхаї, при вході до виставкового павільйону повинні надати негативний тест на COVID-19. Про це в неділю повідомили організатори Expo, передає CRI .

  Всі закордонні учасники до в’їзду на територію Китаю також повинні 14 днів перебувати під медичним наглядом, а після прибуття в Китай – повідомити про стан свого здоров’я, пройти термометрію та здати тест на COVID-19. Вже в Китаї всі іноземні учасники проведуть два тижні на карантині, який буде проходити в спеціально обраних для цієї мети готелях, за час карантину у них двічі візьмуть аналізи на коронавірусну інфекцію.

  Щоб гарантувати безпеку всіх учасників, у виставкових павільйонах буде проводитися регулярна дезінфекція. Всі співробітники Expo, що входять у виставкову зону будуть носити маски, всі продукти харчування і експонати будуть перевірені.

  3-я професійна міжнародна виставка імпортних товарів China International Import Expo або CIIE 2020 буде проходити c 5 по 10 листопада в Шанхаї. Захід пройде за повної підтримки держави та буде направлений на збільшення і впровадження передових іноземних технологій та продуктів, що імпортуються в Китай з акцентом на високотехнологічне виробниче обладнання та нові промислові галузі стратегічного значення, з метою підвищення ефективності вітчизняного виробництва, а також на високоякісні товари народного споживання, рішення розумного будинку, організацію середовища проживання і здорового раціонального харчування, з урахуванням постійно зростаючих споживчих попитів і сучасної кон’юнктури ринку.

  Офіційний сайт CIIE: https://www.ciie.org/zbh/Introduction/

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *