Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Організатори Labelexpo Global Series оголосили про відкриття реєстрації на Labelexpo Asia 2023

  2023-10-06

  Виставка безкоштовна для всіх відвідувачів і відбудеться в Новому міжнародному виставковому центрі Шанхая (SNIEC) 5 −8 грудня 2023 року.

  Цього року виставка відзначатиме своє 20-річчя та включатиме понад 350 експонентів. Разом із демонстраціями наживо найновіших технологій друку етикеток і упаковок, відбудеться спеціальний форум, присвячений інноваціям RFID Smart Label, і кілька майстер-класів від Академії етикеток, щоб надати пакувальникам розуміння галузевих тенденцій та практик. Labelexpo Asia 2023 також надасть платформу для спільного навчання в сфері створення етикеток і упаковки шляхом проведення Китайського міжнародного саміту з упаковки та друку етикеток у партнерстві з Китайською федерацією упаковки.

  За словами Кевіна Лю, директора проекту Labelexpo Global Series у Китаї: «За останні чотири роки індустрії виробництва етикеток і упаковки як вдома, так і за кордоном був розроблений цілий ряд цікавого нового обладнання, яке буде представлено на Labelexpo Asia 2023 під одним дахом. Ми очікуємо, що понад 350 вітчизняних та іноземних експонентів зберуться в залах E1, E2 та E3 SNIEC на площі понад 30 000 квадратних метрів».

  Продовжуючи, Лю сказав: «Відвідувачі Labelexpo Asia можуть розраховувати побачити технології інтеграції етикеток і гнучкого пакування, етикеток та складених картонних коробок, останні технологічні досягнення в RFID, інноваційні виробничі матеріали, а також передові технології та продукти, пов’язані з інтелектуальним виробництвом».

  Джейд Грейс, керуючий директор Labelexpo Global Series, також висловися з приводу цієї події: «Ми раді знову запускати Labelexpo Asia. Виставка буде наповнена новітніми технологіями, на які ви  очікували, та робитиме основні акценти на гнучкій упаковці, відстежуваності та екологічності. Китай є ключовим світовим ринком технологій друку етикеток і упаковки, і Labelexpo Asia в Шанхаї залишається найважливішою подією в цьому регіоні».

  Детальнішу інформацію про виставку та процедуру реєстрації можна знайти на офіційній сторінці: https://www.labelexpo-asia.com/

   

  Організатори Labelexpo Global Series оголосили про відкриття реєстрації на Labelexpo Asia 2023

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *