Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ОРГАНИ КОНТРОЛЮ МЕДПРЕПАРАТІВ УКРАЇНИ І КИТАЮ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

  2012-05-17

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Державна служба України з лікарських засобів і Державне управління контролю над продуктами харчування і медикаментами Китаю підписали Меморандум про співпрацю.

  Свої підписи під документом у четвер у Пекіні поставили заступник голови української Держслужби з лікарських засобів Андрій Захараш і глава (комісар) китайського управління Інь Лі, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

  “Підписання цього документа дуже важливе для нашої країни, оскільки забезпечення населення безпечними, ефективними, якісними і доступними ліками і медпрепаратами – одне з головних завдань, поставлених Президентом України”, – заявив А.Захараш, наголосивши, що Китай для України є важливим партнером у багатьох сферах, у тому числі фармацевтичній.

  І.Лі, зі свого боку, відзначив, що “підписання Меморандуму дозволить сторонам посилити співпрацю у сфері контролю за якістю продуктів і медикаментів, у чому дуже зацікавлені обидві країни”.

  Документ передбачає оперативний обмін інформацією про неякісні і фальсифіковані засоби медичного призначення і препарати; шляхи вирішення основних завдань, що виникають при обігу лікарських засобів на ринках обох країн; обмін досвідом і передовими методиками.

  Подібні меморандуми Україна підписала з Росією і Європейським директоратом по контролю над якістю медикаментів, готується до підписання документ з Індією.

  Китай на сьогодні є одним зі світових лідерів з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів і субстанцій, які використовуються, у тому числі, і в Україні, розповів кореспонденту агентства А.Захараш. Крім того, близько 9% вітчизняного ринку медичних виробів становить продукція китайського виробництва.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *