Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Організація національного стенду в Міжнародній сільськогосподарській виставці China International Agricultural Trade Fair 2019

  2019-07-01

  Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» займається організацією національного стенду у черговій сесії Міжнародної сільськогосподарської ярмарки China International Agricultural Trade Fair (CATF), яка пройде з 23 по 26 вересня 2019 р. у місті Наньчан (КНР).

  China International Agricultural Trade Fair (CATF) – провідна та професійна ярмарка державного рівня, організована Міністерством сільського господарства Китайської Народної Республіки, з більш ніж 16-річним досвідом і є ефективною бізнес-площадкою для спілкування і торгівлі між постачальниками і покупцями. А також для зустрічі з посадовими особами, керівниками національних та місцевих органів влади, департаментів та асоціацій.

  Основні розділи виставки: агро-продукти, продукти харчування та напої, продукти тваринництва і водних продуктів, агроматеріали, агро-технології, сільськогосподарська техніка, інформація, програмне забезпечення для автоматичного управління, інтернет речей, електронна комерція, хмарні обчислення, бази даних, ІТ-рішення, ЗМІ та організації і т.д.

  В CATF 2018 року взяли участь більше 300 високопоставлених осіб, у тому числі, заступник міністра уряду Китаю, голови відповідних міністерств, мери і інші високопосадовці. Більше 4000 експонентів з 40 країн світу займали більше 113 000 кв.м. (Крита площа: 108 000 кв.м. і Відкрита площа: 5 000 кв.м.). Більше 400 000 відвідувачів з 46 країн відвідали 45 павільйонів, включаючи 34 павільйони китайських провінцій, павільйон “Зелені пестициди і агрохімікати”, виставкову зону “Морепродукти і рибні продукти”, торгову зону сільськогосподарської продукції, міжнародну виставкову зону та інші 12 спеціалізованих виставкових зон.  Виставку відвідало більше 50 000 менеджерів по закупівлях з Росії, Чилі, Казахстану, Індії, США, Індії, Туреччини, Австралії, Індонезії і Китаю, зокрема, групові закупівельні корпорації, мережеві супермаркети, оптовики сільськогосподарської продукції, імпортні і експортні групи. У 2018 році у рамках CATF було укладено договорів більше чим на 33,7 млрд. юанів (близько 5 млрд. дол. США), і ці угоди були пов’язані з сільськогосподарськими матеріалами, сільськогосподарськими машинами і сільськогосподарською продукцією.

  ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕРЖАВНОГО ТА ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ НА КОЛЕКТИВНОМУ СТЕНДІ УКРАЇНИ.

   

  При ранньому бронюванні місця у червні-липні передбачені знижки. За умовами участі прохання звертатись в Департамент з міжнародних заходів АУКС.

   

  Контактна особа – Марина Вус
  тел.(044)285-70-52

  моб. (063) 234 94 79
  e-mail: expo@aucc.org.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *