Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  «Open Gate China» відкрила своє представництво у Києві

  2019-06-26

  18 червня у ТПП України офіційно відкрилось ще одне представництво міжнародної організації, яке допоможе вітчизняним підприємцям легко знайти партнерів у Китайській Народній Республіці.

  «Open Gate China» – головний партнер китайської організації «Chinese People’s Association for Friendship with Foreign Countries» («CPAFFC»), яка є з’єднувальним мостом між урядом і китайським товариством за кордоном. Працює у більш ніж 50-ти країнах світу. Відтепер – і в Україні. Віце-Президент профільної китайської асоціації Сонг Джінгву та Президент громадської спілки «Відкритий Китай» Микола Петренко підписали Меморандум про співпрацю.

  Мета «Open Gate China» – налагодження культурного, просвітницького й економічного зв’язку між Україною та Китаєм.

  Геннадій Чижиков зазначив: «Відкриття «Open Gate China» в Україні – це ще одне свідчення зміцнення дружніх відносин між Китаєм та Україною. Тепер будь-який вітчизняний підприємець може тут, у ТПП, знайти партнера».

  Віце-президент Китайського народного товариства дружби із закордоном Сун Цзін’у, в свою чергу, високо оцінив стан китайсько-українських відносин, вказавши на те, що зараз вони перебувають на «важливому етапі розвитку». Одночасно він заявив, що співпраця між ТПП та «Open Gate China» послужить подальшому зміцненню двосторонніх зв’язків.

  Марко Тосон, віце-президент «Open Gate China» в Україні, представник Торгово-промислової палати України і Почесний консул України в Італії зауважив: «Ми сьогодні відкриваємо нову сторінку співробітництва. Більше року назад я відкрив таку ж організацію в Італії та продовжую бути її президентом. За рік було реалізовано багато проектів, які розширюють стосунки між Італією та Китаєм. Сьогодні ми відкрили представництво в Україні і сподіваємося на його плідну роботу й ефективні результати. Україна може презентувати свої інтереси в світі, їй є чим поділитися. Наше завдання – підготувати вітчизняні компанії для виходу на міжнародні ринки та до активної співпраці з Китаєм».

  Віце-президент «Open Gate China» Юлія Висоцька також вказала на необхідність зміцнювати співпрацю між Україною і КНР. На її думку, досягненню цієї мети сприятиме взаємодія між союзом і Китайським народним товариством дружби із закордоном.

  «Сьогодні ми підписали меморандум про дружбу і співробітництво. Згідно з ним, ми будемо будувати щорічні плани і дружбу, яка приведе нас до бізнес-відносин, які принесуть користь обом країнам», – підкреслила пані Юлія. Вона також додала, що «Open Gate China» хоче, насамперед, залучати китайські інвестиції в Україну і продавати українську продукцію і технології в Китай.

  d015e5d80348a275284efacdb6db5_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *