У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
18 червня у ТПП України офіційно відкрилось ще одне представництво міжнародної організації, яке допоможе вітчизняним підприємцям легко знайти партнерів у Китайській Народній Республіці.
«Open Gate China» – головний партнер китайської організації «Chinese People’s Association for Friendship with Foreign Countries» («CPAFFC»), яка є з’єднувальним мостом між урядом і китайським товариством за кордоном. Працює у більш ніж 50-ти країнах світу. Відтепер – і в Україні. Віце-Президент профільної китайської асоціації Сонг Джінгву та Президент громадської спілки «Відкритий Китай» Микола Петренко підписали Меморандум про співпрацю.
Мета «Open Gate China» – налагодження культурного, просвітницького й економічного зв’язку між Україною та Китаєм.
Геннадій Чижиков зазначив: «Відкриття «Open Gate China» в Україні – це ще одне свідчення зміцнення дружніх відносин між Китаєм та Україною. Тепер будь-який вітчизняний підприємець може тут, у ТПП, знайти партнера».
Віце-президент Китайського народного товариства дружби із закордоном Сун Цзін’у, в свою чергу, високо оцінив стан китайсько-українських відносин, вказавши на те, що зараз вони перебувають на «важливому етапі розвитку». Одночасно він заявив, що співпраця між ТПП та «Open Gate China» послужить подальшому зміцненню двосторонніх зв’язків.
Марко Тосон, віце-президент «Open Gate China» в Україні, представник Торгово-промислової палати України і Почесний консул України в Італії зауважив: «Ми сьогодні відкриваємо нову сторінку співробітництва. Більше року назад я відкрив таку ж організацію в Італії та продовжую бути її президентом. За рік було реалізовано багато проектів, які розширюють стосунки між Італією та Китаєм. Сьогодні ми відкрили представництво в Україні і сподіваємося на його плідну роботу й ефективні результати. Україна може презентувати свої інтереси в світі, їй є чим поділитися. Наше завдання – підготувати вітчизняні компанії для виходу на міжнародні ринки та до активної співпраці з Китаєм».
Віце-президент «Open Gate China» Юлія Висоцька також вказала на необхідність зміцнювати співпрацю між Україною і КНР. На її думку, досягненню цієї мети сприятиме взаємодія між союзом і Китайським народним товариством дружби із закордоном.
«Сьогодні ми підписали меморандум про дружбу і співробітництво. Згідно з ним, ми будемо будувати щорічні плани і дружбу, яка приведе нас до бізнес-відносин, які принесуть користь обом країнам», – підкреслила пані Юлія. Вона також додала, що «Open Gate China» хоче, насамперед, залучати китайські інвестиції в Україну і продавати українську продукцію і технології в Китай.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук