Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Онлайн конференція «Один пояс — один шлях» щодо співпраці в галузі освіти Альянсу України та Китаю

  2020-12-28

  16 грудня в режимі онлайн пройшли традиційні Річні збори Альянсу Українсько китайських вищих навчальних закладів «Один пояс — один шлях». Альянс діє вже два роки і довів свою ефективність та дієвість співпраці в реалізації ініціатив навчальних закладів України та Китаю. Про це повідомляє Українсько-Китайська торгова асоціація «Ukrain-Chinese Trading Assosiation» (UCTA).

  З доповіддю про функціонування Альянсу у 2020 році виступив його президент Чень Чжунфен. Під час виступу пан Чень підбив підсумки роботи Альянсу за 2020 і намітив шляхи реалізації його статутних завдань й функцій у 2021 році. Доповідач висловив подяку ректору КНЕУ Лук’яненко Д.В. за роботу, проведену щодо забезпечення діяльності Альянсу в поточному році, зокрема,
  створення умов для зустрічей та обміну контактами між українськими китайськими учасниками й партнерами.

  Після погодження з керівництвом Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури, Чень Чжунфен оголосив про передачу Академії повноважень по головуванню в Альянсі на наступний рік і створення в Академії тимчасового контакт-центру Альянсу. З цієї нагоди пан Чень офіційно вручив О.В.Ковальчуку табличку контакт-центру Альянсу, який протягом 2021 року діятиме в одному з офісів Академії.

  Онлайн конференція «Один пояс — один шлях» щодо співпраці в галузі освіти Альянсу України та Китаю

  На зборах також виступили Перший проректор Академії Яланский А.В., ректор Харківського національного авіаційного університету ім.Жуковського Н.В.Нечіпорук, ректор Київської муніципальної музичної академії імені Глієра А.Й.Злотнік, проректор ПВНЗ «Європейський університет» М.А. Тимошенко, завідувач кафедри хореографії Київського хореографічного училища «Кияночка» Богданова М.В., директор Інституту сучасного Китаю КНЕУ О.В.Дроботюк та інші.

  У роботі Зборів взяли участь представники вищих навчальних закладів Китаю, в тому числі Наньтунського університету Сяолінь, Ланьчжоуського фінансово-економічного університету Цзи Мей, Цюаньчжоуського університету інформаційного інжинірингу Ма Жуйтянь, Цаофейдянського технічного коледжу м.Таншань Ван Цзюєянь, голова правління Таншанськой компанії культури і мистецтва Цяо Юн і ін. Всього — близько 20 українських і 30 китайських учасників.

  Онлайн конференція «Один пояс — один шлях» щодо співпраці в галузі освіти Альянсу України та Китаю

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *