Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ОНКОХВОРИМ КИЇВЩИНИ ДОПОМАГАТИМУТЬ МЕТОДАМИ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

  2011-11-22

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Хворих у Київському обласному онкологічному диспансері лікуватимуть китайські лікарі методами традиційної китайської медицини. Про це під час візиту до китайської провінції Хубей домовилася делегація Київської області на чолі з губернатором Анатолієм Присяжнюком.

  “Ми думаємо запросити китайських фахівців на місяць-півтора, щоб вони попрацювали разом з нашими фахівцями в обласному онкоцентрі”, – розказав А.Присяжнюк в ексклюзивному коментарі пекінському кореспондентові УКРІНФОРМу.

  На його думку, методи традиційної китайської медицини, такі як голкотерапія, китайський масаж, припікання, трав’яна терапія можуть виявитися корисними під час лікування онкологічних захворювань.

  Губернатор також повідомив, що досягнуто попередньої домовленості про те, щоб відправляти українських лікарів до Китаю на півтора-двомісячне стажування.

  Керівництво Київської області також бачить перспективу в спільному з китайською стороною виробництві ліків.

  “У Борисполі є фармацевтична фабрика, яка випускає понад тисячу видів препаратів, у тому числі вони працюють над тим, щоб випускати і вакцини. Зараз Україна бере на пробу китайські вакцини, чому б не налагодити їх спільне виробництво безпосередньо у нас”, – помітив А.Присяжнюк.

  Він заявив, що домовився з губернатором Хубея Вань Гошеном створити до кінця цього року робочі групи за конкретними напрямками співробітництва, серед яких є і медицина.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *