Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Омелян: Рішення щодо запуску через Україну контейнерного потяга Китай – Польща вже фіналізовано

  2018-12-18

  Поки в ЄС обговорюється створення повноцінного альтернативного Нового Шовкового шляху з Китаю до Європи, рішення щодо запуску через Україну контейнерного потяга Китай – Польща вже фіналізували. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі з міністром інфраструктури Польщі Анджеєм Адамчиком.

  “Були фіналізовані рішення про запуск контейнерного поїзда між Китаєм і Європейським Союзом. Між Китаєм і Польщею, власне, територією України. Розраховуємо, що кількість таких поїздів буде близько тисячі на рік. Якщо не підведе “Укрзалізниця”. А це, нарешті, перетворення нашої держави на хаб між ЄС і Азією”, – зазначив Омелян.

  Він додав, що під час зустрічі з польським колегою обговорювалися наміри подальшої співпраці щодо нових залізничних сполучень між Україною та Польщею.

  За словами Омеляна, зараз йде робота над двома проектами: відновлення залізничного сполучення у напрямку Пшемисль – Мальховіце – Нижанковичі та початок регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом і Любліном.

  Раніше повідомлялося, що новий Шовковий шлях з Китаю до Європи пройде через Україну. Зараз китайсько-європейське залізничне сполучення налагоджено між 28 містами Китаю і 29 містами в 11 європейських країнах.

   

  “Сьогодні”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *