Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Олексій Данілов: Китай не постачатиме зброю росії

  2023-03-03

  Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю РБК зазначив, що Китай не буде постачати росії зброю, оскільки йому не потрібні західні санкції. Нейтральна позиція, яку він займає, в цьому випадку абсолютно є слушною та виваженою, повідомляє Укрінформ.

   «Для чого Китай буде ставати на сторону росії та постачати їй зброю? Щоб отримати величезні проблеми, потрапити під ті чи інші обмеження? Звичайно, Китай цього робити не буде, йому це не потрібно від слова зовсім. Це росія має велике бажання втягнути Китай і інші країни, на які вона намагається розповсюджувати свій вплив», – наголосив Данілов.

   «Я не бачу на сьогодні, що Китай має велике бажання надавати росії зброю. Нейтральна позиція, яку він займає, в цьому випадку абсолютно є слушною та виваженою. Звичайно, нам дуже хотілося б, щоб допомога була на нашому боці, але треба розуміти всю складність історичних процесів», – наголосив Секретар РНБО.

  Коментуючи «мирний план» Китаю, Данілов відзначив, що війну треба називати війною, а слово «конфлікт» не відображає реальність.

  Секретар РНБО водночас наголосив, що «у кожної країни своє бачення, як вони бачать сьогоднішній розвиток, як вони бачать розвиток, який буде відбуватися завтра або найближчим часом».

  Олексій Данілов: Китай не постачатиме зброю росії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *