Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Олександр Сєнкевич підписав Меморандум з «Huawei International Co. Limited»

  2018-10-19

  Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич від імені Миколаївської міської ради підписав Меморандум про співробітництво і взаємодію з реалізації міської цільової програми «Цифрове місто» з компанією «Huawei International Co. Limited».

  Підписання відбулося під час робочої поїздки делегації від Миколаївської міської ради на конференцію Huawei Connect 2018 на запрошення організаторів заходу, який відбувся з 10 по 12 жовтня 2018 року в Шанхаї. До складу делегації увійшли міський голова Олександр Сєнкевич, начальник відділу стандартизації та впровадження електронного урядування Миколаївської міської ради Дмитро Канарський і директор КП «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євген Богаченко.

  Також до участі у щорічному міжнародному форумі в Шанхаї приєдналися представники органів місцевого самоврядування деяких міст України, Міністерства внутрішніх справ України і т.д.
  Представники Миколаївської міської ради ознайомилися з інтелектуальними рішеннями Smart City, зокрема й передовими продуктами для забезпечення безпеки міського простору. Фахівці досліджували роботу ситуаційних центрів; використання програмного забезпечення для візуалізації та аналітики даних про безпеку; систем міського відеоспостереження, розпізнавання транспортних засобів і людей.

  Під час зустрічей в Шанхаї миколаївці обговорили сучасні рішення щодо розвитку транспортної інфраструктури, зокрема, представників міської влади зацікавила ефективна реалізація технології «електронного квитка» в громадському транспорті КНР.

  Особливу увагу під час робочої поїздки приділили вивченню можливостей ситуаційних центрів обробки та аналізу даних. Фахівці відвідали штаб-квартиру корпорації Huawei в місті Шеньжень, де на практиці ознайомилися з роботою такого центру, в якому задіяна потужна система відеоаналітики. У систему включені не тільки камери відеоспостереження, але і сенсорні датчики, що вимірюють фізичні параметри навколишнього середовища (температуру повітря, наявність шкідливих речовин і т.д.). Такі технології дозволяють централізовано координувати роботу міських служб та структур.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *