Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Олег Немчінов обговорив із послом КНР прокат китайських фільмів та їх дубляж українсько

  2020-09-21

  Міністр Кабміну Олег Немчінов обговорив із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжун можливість прокату сучасних китайських фільмів та дублювання їх українською мовою, зокрема, і на стрімінгових сервісах. Йшлося також про можливість дублювання китайською мовою та показів у Китаї кінопродукції українського виробництва. Про це Немчінов написав у Телеграмі після зустрічі.

  За його словами, сторони обговорили загалом культурну співпрацю між нашими країнами.

  «Український і китайський народи дуже близькі культурно. Це – річкові народи. Ми маємо дуже багато спільних рис у побуті та веденні господарства. У простих життєвих ситуаціях, у відношеннях між людьми, ми знаходимо багато спільного і схожого. Проте Україна ще не відома китайському глядачу, і Китай багато в чому ще залишається втаємниченим для українців. Саме тому, було б доцільно ініціювати велику співпрацю наших креативних індустрій», – написав міністр КМУ.

  Міністр також підкреслив, що керівництво держави і особисто Президент України підтримує наших митців. Така співпраця допоможе двом народам зрозуміти один одного глибше.

  Під час зустрічі, підіймалось питання розвитку туристичної співпраці між двома країнами.

  «Ввівши туристичний безвіз, наша країна готова стати транзитом між Європою та Китаєм. Ми із великою гостинністю також будемо раді бачити туристів в Україні. Наш авіаринок відкритий для встановлення прямих авіарейсів китайських авіакомпаній. Можливо почати із головних туристичних центрів України – Києва, Львова та Одеси», – підкреслив Немчінов. Міністр зауважив, що попри пандемію COVID-2019 пасажиропотік з Китаю збільшився.

  Олег Немчінов обговорив із послом КНР прокат китайських фільмів та їх дубляж українсько

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *