Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ОФІЦІЙНА ЦЕРЕМОНІЯ ЗУСТРІЧІ З НАГОДИ ПРИЇЗДУ В КИТАЙ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДЕЛЕГАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ З ЧИСЛА ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

  2012-08-07

  Джерело: Офіційний сайт Посольства України в КНР

  3 серпня ц.р. у будинку Всекитайських зборів народних представників відбулась офіційна церемонія зустрічі з нагоди приїзду в Китай на оздоровлення та відпочинок делегації українських дітей з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Візит відбувається у контексті реалізації домовленостей Глав двох держав, досягнутих у ході державного візиту Голови КНР Ху Цзіньтао до України у червні 2011 року.

  У ході бесіди Посла України в КНР Ю.Костенка з Членом Політбюро ЦК КПК, Членом Державної Ради КНР Лю Яньдун українською стороною були висловлені глибокі та щирі слова вдячності за такий вагомий внесок у справу ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, високо оцінено дружній крок китайського керівництва з організації такого масштабного гуманітарного проекту. Посол України висловив впевненість, що реалізація цього проекту успішно сприятиме активізації культурно-гуманітарної складової двосторонніх взаємин.

  Лю Яньдун акцентувала на великій увазі, яку китайська сторона приділяє розвитку молодіжних обмінів, відзначила значну активізацію українсько-китайських відносин у цій сфері. За її словами, це всіляко сприятиме подальшому зміцненню дружби і взаєморозуміння між народами двох країн, підтриманню миру у всьому світі та людського прогресу, а також створить важливу платформу спілкування та вивчення один одного.

  Сторони погодились, що саме такі проекти закладають міцну основу українсько-китайських стратегічних відносин на далеку перспективу.

  Програмою перебування української делегації в Китаї заплановані відвідини двох міст – Пекіна та Ціндао, екскурсії по історичних та пам’ятних місцях, знайомство з традиціями, звичаями та культурою Китаю.

  Разом з китайськими дітьми українська молодіжна делегація братиме участь у заходах спортивного, образотворчого та розвиваючого характеру.

  До складу делегації увійшли 200 дітей з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *