Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Офіційна зустріч першого контейнерного потяга з Гуанчжоу до України

  2021-06-23

  22 червня 2021 року відбулась офіційна церемонія зустрічі першого контейнерного потяга з південної провінції Китайської Народної Республіки Гуандун до України, а саме — до Одеського регіону. Відтепер підприємці зможуть отримувати товари з найбільшого бізнесового центру Китаю Гуанчжоу у два рази швидше, ніж це було раніше. Про це повідомила пресслужба української логістичної компанії UNI-LAMAN GROUP, яка є ініціатором і організатором даного проєкту.

  Потяг виїхав 29 травня 2021 року та прибув до розвантажувального морського контейнерного термінала DP World TIS Pivdennyi 19 червня 2021 року, шлях зайняв 22 дні. Підготовка зайняла понад три місяці. Загалом було пройдено 8 тисяч 408 кілометрів.

  Потягу надано статус постійного, це означає, що він курсуватиме за постійним розкладом, який внесено до розкладу державної залізниці Китаю, без затримок та помилок. Наразі цей статус, серед інших потягів, що курсують з Китаю до України, є унікальним.

  Українським оператором контейнерного потяга стала компанія UNI-LAMAN GROUP, китайським оператором та партнерами — компанія Guangdong GW Railway Operator Ltd., яка входить до складу державної корпорації Guangdong GW Holdings Group Co., Ltd. Локальними агентами в Китайській Народній Республіці виступила компанія CIMC-logistics. Прибуття та опрацювання потягу в Україні відбуватиметься на терміналі DP World TIS – Pivdennyi — найсучаснішому контейнерному терміналі країни із власними розвиненими залізничними потужностями.

  «Кожного дня у своїй роботі ми спілкуємось із підприємцями України та допомагаємо їм ставати ще краще, надавати більший асортимент товарів та розвивати свій бізнес на Батьківщині. Цей потяг допоможе підприємцям отримувати товари з провінції Гуандун та інших південних провінцій у два рази швидше, поряд з аналогічною доставкою морським шляхом.
  Вже на сьогодні ми бачимо великий попит на цей маршрут, тому не бажаємо зупинятись на досягнутому та направимо наші зусилля на подальшу плідну співпрацю з Китаєм задля розширення товарообігу між нашими країнами. До кінця року ми плануємо збільшити кількість цих потягів до десяти у місяць та зробити постійні рейси з інших провінцій КНР», — прокоментував старт проєкту голова ради директорів UNI-LAMAN GROUP Геннадій Сорочинський.

  Потяг перевіз 50 контейнерів генеральних вантажів українського оператора, частину перевантажуватимуть на рухомі склади Укрзалізниці, частину відправлятимуть далі морем. Серед вантажу, що вже прибув: меблі, електротехніка та інші товари.

  Довідково: Проєкт реалізовано за підтримки та безпосередньому сприянні Consulate General of Ukraine in Guangzhou / 乌克兰驻广州总领事馆 в особі в.о. Генерального консула Дмитра Сергійовича Камкова, за допомогою представника Торгово-промислової палати України/ Ukrainian CCI Го Пен Сян.

  Надалі час у дорозі буде зменшено до 20 днів у середньому. Планується відправлення п’ятдесяти контейнерів одним рейсом.

  Офіційна зустріч першого контейнерного потяга з Гуанчжоу до України

   

  Офіційна зустріч першого контейнерного потяга з Гуанчжоу до України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *