Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Один з найбільших нафтових регіонів КНР зацікавлені у співпраці з Україною

  2019-09-02

  З огляду на те, що регіон міста Карамай – один з найбільших нафтових регіонів КНР, делегація провела зустрічі з керівництвом НАК «Нафтогаз України» і в компанії «Укргазвидобуванння» (УГВ), відвідала Полтаву, де китайська компанія-член КТА «Бейко» проводить буріння і видобуток природного газу за контрактом з компанією УГВ, а також провела зустріч з Президентом ТПП України.

  На зустрічі в УГВ, представники делегації повідомили, що шукають шляхи і можливі напрями співпраці в нафтогазовій сфері з Україною. Зокрема, готові ділитися своїми сучасними технологіями видобутку нафти і газу з виснажених свердловин і постачати сучасне обладнанням для нафтогазової промисловості.

  На зустрічі з Президентом ТПП Г.Чижиковим йшлося про наміри встановити побратимські відносини з одним з міст України та розпочати обміни студентами. Виконавчий директор КТА, який був присутній на зустрічі, запропонував розглянути можливість встановлення побратимських відносин з містом Полтава, а для обміну залучити студентів Івано-Франківського інституту нафти і газу.

  83a131fa0fd208e161910a17519c4_mid

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *