Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Очікується, що Сі Цзіньпін та Джо Байден проведуть переговори у найближчі тижні

  2022-07-11

  Президент США Джо Байден та його китайський колега Сі Цзіньпін планують провести переговори у найближчі тижні. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, пише SCMP.

  У суботу Ентоні Блінкен понад п’ять годин розмовляв з Міністром закордонних справ Китаю Ван Ї на полях зустрічі міністрів закордонних справ G20 на Балі, щоб допомогти закласти основу для телефонної розмови між лідерами.

  В ході зустрічі Ентоні Блінкен сказав Ван Ї, що Китай не може бути нейтральним щодо війни в Україні, оскільки є чітка сторона-агресор. Він також звернув увагу на недавню телефонну розмову Сі Цзіньпіна з Володимиром Путіним як на свідчення підтримки Пекіном Москви.

  Як запевняє високопосадовець Держдепартаменту, чиє ім’я він попросив не називати, обмін думками був винятково відвертим, але професійним.

  Держсекретар США повторив нещодавні висловлювання багатьох офіційних осіб США щодо важливості співпраці між Пекіном і Вашингтоном з питань, які становлять взаємний інтерес, зокрема зміни клімату і глобальної охорони здоров’я.

  «Відносини між Сполученими Штатами та Китаєм мають величезне значення не тільки для наших країн, а й для всього світу», — зазначив Ентоні Блінкен.

  Очікується, що Сі Цзіньпін та Джо Байден проведуть переговори у найближчі тижні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *