Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Об’їзну дорогу Житомира хочуть ремонтувати 15 іноземних компаній

  2016-12-17

  Державне агентство автомобільних доріг України завершило прийом заявок на модернізацією об’їзної дороги Житомира, що знаходиться на міжнародній трасі М-06/Е50 Київ – Чоп. Документи на попередній кваліфікаційний відбір надійшли від 16 компаній: 7 з Туреччини, 3 з Китаю, 2 з Азербайджану та 2 з Польщі, по одній компанії з України та Італії.

  «Це дуже важливий етап модернізації житомирської об’їзної. Проект складний як у фінансовому плані, так і в технічному. Ми маємо дуже прискіпливо оцінити можливості та досвід кожної організації, яка хоче займатися цим проектом. Прагнемо ліквідувати єдине вузьке місце на дорозі Київ – Рівне», – повідомив керівник Укравтодору Славомір Новак.

  За його словами, попередня кваліфікація компаній необхідна для того, щоб спеціалісти Укравтодору змогли вивчити фінансову спроможність організацій та їх успішний досвід у реалізації подібних проектів.

  «Нині це єдина ділянка траси від Києва до Рівного, що має 2 смуги руху. Щодня по об’їзній дорозі Житомира проїжджає до 10 тисяч автомобілів. Модернізація цієї ділянки автошляху до 1 категорії допоможе водіям на кожній поїздці економити до 10 хвилин. Після завершення робіт максимальна швидкість автотранспорту на цій ділянці буде збільшена до 110 кілометрів на годину», – зазначив Олександр Кава, радник Голови Держагентства.

  Реконструкція Житомирської об’їзної передбачає будівництво 2 додаткових смуг руху, реконструкцію 3 автомобільних мостів над залізничними шляхами, реконструкцію дворівневої розв’язки на перетині з дорогою Р-28 Житомир – Коростень – Державний кордон з Білоруссю та будівництво 2 нових дворівневих розв’язок. Загалом, ремонтно-будівельні роботи виконуватимуться на 22 кілометрах М-06/Е50 Київ – Чоп.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *