Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  ОБ’ЄДНАНЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ДО ПОСТІЙНОГО КОМІТЕТУ ВСЕКИТАЙСЬКИХ ЗБОРІВ НАРОДНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ, ГОЛОВИ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ, ДЕРЖАВНОЇ РАДИ КНР

  2022-03-02

  Громадські організації українсько-китайського ділового співробітництва закликали КНР сприяти перемовинам України та РФ. Єдиний прийнятний результат таких перемовин — політичне рішення про припинення військових дій, повне виведення російських військ за межі України.

  «Ми, представники громадських організацій, Асоціація Українсько-китайського співробітництва, Український союз промисловців та підприємців, Товариство українсько-китайського міжрегіонального співробітництва, Китайська Торгова Асоціація, Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зав’язків з КНР, Українська Аграрна Конфедерація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація Китайських бізнесменів, м. Одеса, які вже багато років проводять роботу по поглибленню зв’язків між Україною та Китаєм, організації, які відстоювали та відстоюватимуть розвиток та зміцнення співпраці наших країн, звертаємось до Вас із закликом ПРИДІЛИТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ І СПРИЯННЯ УКРАЇНІ у врегулюванні існуючого військового конфлікту, який забрав життя тисяч наших громадян та буде продовжувати забирати життя інших людей незалежно від їхньої національної приналежності, якщо не зупинити цей нещадний і безглуздий процес.

  Ситуація в Україні зараз перебуває в тій стадії, коли продовження ескалації військових дій ще можна зупинити, інакше це може бути непередбачуваною загрозою для інших країн світової спільноти. Дуже важливо зараз проявити максимум дипломатичних дій, спрямованих на вирішення даного конфлікту.

  Ми закликаємо Вас вжити всіх заходів та необхідних зусиль для створення сприятливих умов щодо проведення переговорів між Україною та Російською Федерацією, метою яких буде політичне рішення про припинення військових дій та повне виведення російських військ за межі України.

  Ми закликаємо Вас використати всю дипломатичну міць Китаю для збереження миру на землі.

  Позицію Китайської Народної Республіки, позицію миру та допомоги Україні народ України пам’ятатиме ЗАВЖДИ!»

  Документ підписали президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Віталій Олійник, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, президент ТПП Геннадій Чижиков, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко, голова Асоціації китайських бізнесменів, м.Одеса Цю Бо, голова Товариства українсько-китайського міжрегіонального співробітництва Посол Олег Дьомін, секретар депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з КНР Ірина Нікорак, голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

  До звернення також приєднався Український національний комітет Міжнародної торгової палати в особі президента палати Володимира ЩЕЛКУНОВА.

  02.03.2022 р.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *