Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Новий магазин SHABO у Китаї

  2020-08-07

  На прикінці липня в Китаї, в провінції Фуцзянь, відкрився найбільший магазин ШАБО – 240 кв.м. прилавків з продукцією, винним сховищем і залами для дегустацій. Це третій магазин з продукцією, представленою ТМ Master Tardan, попередні два відкриті в Гуанчжоу і в м. Сіань. Про це повідомляє пресс-служба ШАБО.

  Свою продукцію компанія SHABO експортує в Китай з 2013 року, а перший фірмовий магазин був відкритий тут два роки тому.

  Святкування відкриття магазину проходило протягом двох днів, звучала жива музика, дегустації проводив професійний сомельє, працював коктейльний бар, були конкурси та подарунки, і святковий вечірній салют.

  “Для нас це стало значущою подією і підтвердженням того, що наш продукт цінують і на нього є настільки великий попит. Тому ми відкриваємо вже третій магазин за три роки і плануємо рухатися в такому ж активному темпі. Думаю, до 2021 року фірмовий магазин SHABO відкриє свої двері і для жителів Шанхаю”, – розповідає директор з експорту компанії SHABО, Станіслав Кобилецький.

  Довідково: в 2003 році було створено компанію «Шабо» – український виноробний комплекс з повним циклом виробництва. Діяльність компанії спрямована на вирощування та переробку винограду, виробництво й реалізацію алкогольної продукції Shabo, створеної виключно з відбірного винограду.

  Новий магазин SHABO у Китаї

  Фото: SHABO

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *