Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Неофіційна онлайн зустріч Міністрів оборони Китаю та країн АСЕАН

  2021-06-16

  12-а неофіційна зустріч Міністрів оборони Китаю та Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) відбулася у форматі відеоконференції. Зустріч провели член Держради КНР, Міністр оборони Вей Фенхе і Халбах Мохаммад Юссоф, другий Міністр оборони Брунею, який виступає черговим головою АСЕАН у 2021 році.

  Вей Фенхе зазначив, що в цьому році виповнилося 30 років з часу встановлення відносин діалогу між Китаєм і АСЕАН. За його словами, оборонні відомства обох сторін повинні зміцнювати політичну взаємодовіру, налагоджувати механізми співпраці та розширювати сфери взаємодії, щоб надати підтримку в просуванні стратегічного партнерства між Китаєм і АСЕАН на вищий рівень. Китайська сторона готова нарощувати співпрацю з країнами АСЕАН у сфері національної оборони та військового будівництва, продовжувати активно надавати вакцини та інші протиепідемічні засоби захисту, докладати зусилля для спільної боротьби з епідемією.

  Що стосується проблеми Південнокитайського моря, відповідні сторони повинні досягти консенсусу, врегулювати розбіжності, сприяти співпраці, щоб спільними зусиллями зберігати мир і спокій в регіоні, додав Міністр оборони КНР.

  Керівники оборонних відомств країн АСЕАН високо оцінили розвиток відносин між АСЕАН і Китаєм, також висловили готовність тісно співпрацювати з Китаєм, щоб краще захистити мир, стабільність, розвиток і процвітання в регіоні.

  Неофіційна онлайн зустріч Міністрів оборони Китаю та країн АСЕАН

  “CRI”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *