Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  «Небачена раніше техніка» НВАК з’явиться на Airshow China 2022

  2022-09-28

  8 листопада в Чжухаї, провінція Гуандун, Південний Китай, стартує 14 Китайська міжнародна авіаційно-космічна виставка, або Airshow China 2022, на якій будуть представлені різні діючі літаки ВПС Народно-визвольної армії Китаю (НВАК), а також нові моделі.

  Цього року на виставці зареєстровано учасників більше, ніж очікувалося. Кількість експонентів — понад 740 компаній із 43 країн та регіонів, із найсучаснішими моделями, що охоплюють наземні, морські, повітряні, аерокосмічні, електронні та кібердодатки, йдеться в матеріалі після пресконференції у вівторок.

  У заході візьмуть участь такі країни, як США, Франція, Німеччина, Італія та Саудівська Аравія, та компанії Boeing, Airbus, GE за словами мера міста Чжухай Хуан Чжіхао.

  Згідно з пресконференцією, в рамках шоу буде організовано більше пілотажних польотів та наземних статичних показів, а також гучних конференцій та семінарів, на додаток до великої кількості індивідуальних зустрічей.

  ВПС НВАК розширили свій статичний виставковий простір більш ніж на 10%. Відвідувачі зможуть побачити новітню авіатехніку, яка вже знаходиться на службі НВАК, але ще не була презентована широкому загалу, а саме — можливості дальньої стратегічної доставки, ударів з повітря та безпілотного бою.

  Старший полковник Шень Цзіньке зазначив, що під час навчань у Тайванській протоці представлені літаки J-20, J-16, H-6K та YU-20 зміцнили свої можливості щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності країни.

  «Небачена раніше техніка» НВАК з'явиться на Airshow China 2022

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *