Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Найкрасивіший пейзажний район Китаю: Гуйлінь

  2016-03-20

  Місто Гуйлінь, розташоване на півдні Китаю, на березі річки Лянцзян в автономному районі Гуансі, вважається найкрасивішим пейзажним районом Піднебесної.

  Цьому місту понад 2000 років. Впродовж довгого часу воно було культурним центром Китаю. В околицях міста дуже багато карстових печер і гротів з різноколірними сталактитами і сталагмітами. У Китаї є такий вираз «Гори і річки Гуйліня – найкрасивіші у Піднебесній».

  Річка Лінцзян омиває місто, бере свій початок в горах Маоершань, її протяжність складає 400 км.
  На березі ріки знаходиться легендарна гора Сянбішань («Хобот слона»), вона дуже схожа на гігантського слона, що п’є воду з річки. Про «Хобот слона» є одна стародавня легенда:

  Колись давним-давно стадо священних слонів небесного Імператора Юйхуана (Нефритовий Імператор) прийшло до Гуйлінь. Дивовижні пейзажі околиць міста зачарували тварин, і вони не захотіли повертатися на Небо. Дізнавшись про це, Юйхуан розгнівався і наказав їм повернутися. Усі вони підкорилися наказу, окрім одного слона, який посмів не послухатися Небесного Владику і не повернувся. У гніві Юйхуан уразив непокірного слона мечем і той так і залишився навіки стояти на березі ріки Лінцзян.

  «Велика Епоха»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *