Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Найбільше поглинання в історії китайських компаній: ChemChina хоче купити швейцарську Syngenta

  2016-02-03

  ChemChina запропонувала купити швейцарську Syngenta за $43 мільярди.

  Китайська Національна хімічна корпорація (НХК, China National Chemical Corp.) виступила з пропозицією про придбання швейцарського виробника гербіцидів Syngenta за більш ніж $43 млрд.

  Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в середу на сайті Syngenta, передає ТАСС.

  Рада директорів швейцарської компанії рекомендувала її акціонерам прийняти пропозицію китайської держкорпорації. Якщо угода буде реалізована, то це буде найбільшим придбанням іноземної компанії з боку китайського капіталу.

  ChemChina запропонувала $465 готівкою за кожну акцію швейцарської компанії та спеціальні дивіденди в розмірі 5 швейцарських франків. Syngenta повідомила, що пропозиція китайського покупця еквівалентна 480 швейцарським франкам за акцію. У вівторок ціна паперу на момент закриття біржі склала 392,3 швейцарського франка.

  Syngenta є одним з найбільших в світі виробників гербіцидів і насіння для посівів сільськогосподарських культур, в тому числі генетично модифікованих.

  У 2014 році американська компанія Monsanto почала переговори з Syngenta про її покупку, однак їм не вдалося домовитися, і влітку минулого року Monsanto відмовилася від цих спроб.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *