Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Natural Health & Nutrition Expo (NHNE) 2020

  Міжнародна виставка здорового харчування International Natural Health & Nutrition Expo (NHNE) і International Natural Food and Beverage Expo 2020 пройде з 8 по 10 квітня в Шанхаї, і стане основною платформою для демонстрації новітніх досягнень харчової та фармацевтичної промисловості.

  Ця найбільша в Азії виставка натуральних продуктів для здоров’я і харчування допомагає світовим виробникам здорового харчування і харчування просувати свої бренди та розширювати канали бізнесу в Китаї. З більш ніж 100.000 дистриб’юторів і роздрібних продавців, це для учасників найкраща платформа пошуку нових продуктів і використання золотих можливостей для виходу на китайський ринок і розширення своєї бізнес-карти в Китаї.

  Відвідувачам будуть представлені корисні, натуральні і функціональні харчові продукти, харчові інгредієнти, традиційні китайські лікарські препарати, рослинні і тваринні екстракти, товари для здоров’я і краси і багато іншого. Захід надасть учасникам широкі можливості для розвитку ідей споживання здорових, органічних, натуральних і функціональних продуктів харчування.

  Виставка проводиться спільно з The Health Industry Summit, China International Medical Equipment Fair, PharmChina, Natural Health Ingredient і з виставкою China International Natural Food and Beverage Expo (NFBE 2020).

  Статистика попередньої виставки: 40 тисяч кв. м, більше 800 компаній з 1400 стендами, більше 120 тисяч професіоналів-відвідувачів.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: National Exhibition and Convention Center (Shanghai)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 08.04.2020 – 10.04.2020

  Організатори: Reed Sinopharm Exhibitions Co. Ltd. (P.R. China)

  Website: http://www.nhnexpo.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: продукти для збереження краси і здоров’я; оздоровче харчування; біологічно активні добавки і функціональне харчування; традиційне збереження здоров’я; натуральні продукти; їжа для спеціальних медичних цілей; контрактне виробництво.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *