Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Національний університет “Львівська політехніка” відвідала представницька делегація з Китаю

  2018-10-08

  Делегацію із Цьюаньчжоуського університету інформаційного інжинірингу з міста Ма Жуйтянь очолив ректор Го Сяопін. До складу делегації входили проректор  Лінь Дун та інші очільники структурних підрозділів китайського університету.

  Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало докладно розповів про історію і сьогодення найдавнішого і найбільшого технічного університету України та Східної Європи, про освітній процес та наукові розробки, про міжнародну співпрацю з відомими науковими центрами й бізнес-структурами.

  Під час розмови китайські гості виявили особливий інтерес до налагодження співробітництва між навчальними закладами, насамперед в освітній сфері, зокрема, навчанні китайських студентів у Львівській політехніці низці спеціальностей в галузі  телекомунікацій, радіоелектроніки, комп’ютерної та електронної техніки тощо.

  Керівник Центру міжнародної освіти Львівської політехніки професор Наталія Гоц наголосила, що така співпраця  полягає в обміні викладачами між українськими вишами, участі представників другої сторони в міжнародних науково-практичних конференціях та конкурсах, що проводяться в Україні, організації практики викладачів та студентів-дизайнерів Львівської політехніки на профільних фірмах Китаю.

  У результаті проведених перемовин ректори Юрій Бобало та Го Сяопін підписали Меморандум про співпрацю між  обома університетами, який надасть хороший імпульс у взаємокорисному та плідному діалозі України та Китаю.

  a5036f659fe64b53f3d9b39412967_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *