Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Нарощення обсягу торгівлі товарами та послугами між Україною і Китаєм

  2020-08-28

  27 серпня, в рамках Шостого засідання українсько-китайської підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва у форматі відеоконференції заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка і заступник міністра комерції КНР, заступник представника Китаю на міжнародних торгових переговорах Юй Цзяньхуа обговорили питання взаємовигідного торговельно-економічного партнерства між Україною та урядом КНР. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  За інформацією Мінекономіки, сторони домовилися продовжувати роботу над збільшенням обсягів торгівлі товарами та послугами, вивченням можливих шляхів лібералізації торгівлі, диверсифікацією товарної номенклатури двосторонньої торгівлі шляхом отримання доступу на ринок Китаю для вітчизняної продукції, визначенням проєктів для спільної реалізації у сферах інфраструктури, агробізнесу, енергетики та енергозбереження.

  За результатами засідання підписано протокол, який стане дорожньою картою торговельно-економічного співробітництва на середньострокову перспективу.

  “Досягнуті домовленості сприятимуть подальшому розвитку взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва між нашими країнами, збільшенню контактів на рівні представників ділових кіл та реалізації спільних ініціатив”, – зазначив заступник Міністра Тарас Качка.

  Наступне, Сьоме засідання українсько-китайської підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва відбудеться вже у 2021 році.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *