Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Нагородження переможців конкурсу “Стипендія посла-2020”

  2020-12-25

  В Києві пройшла онлайн-церемонія нагородження переможців конкурсу “Стипендія посла-2020”. Посол КНР в Україні Фань Сяньжун відзначив українських викладачів китайської мови за їх сумлінну працю, а українських студентів – за успіхи у вивченні китайської мови. Про це повідомила прес-служба Посольства КНР в Україні.

  У своєму виступі Фань Сяньжун зазначив, що історія викладання китайської мови в Україні налічує понад 60 років. Зараз у країні є як досвідчені викладачі, які прийшли в професію ще у 1980-і роки, так і багато молодих, але дуже професійних педагогів. Це свідчить про спадкоємність розвиток у викладанні китайської мови в Україні, і одночасно вказує на послідовне зміцнення традиційної дружби між Китаєм і Україною, підкреслив посол.

  Крім того, Фань Сяньжун повідомив, що наразі понад 3000 українських студентів змогли відправитися на навчання в КНР завдяки різним китайським стипендіям.

  Начальник Управління міжнародного співробітництва та протоколу Міністерства освіти і науки Україна Стелла Шаповал подякувала посольству КНР за послідовну допомогу в розвитку викладання китайської мови в Україні та пообіцяла, що МОН також продовжить докладати зусилля в цьому напрямку.

   

  Нагородження переможців конкурсу "Стипендія посла-2020"

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *