Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Нафтогаз анонсує третій літак із благодійним вантажем до кінця місяця

  2020-05-06

  НАК “Нафтогаз України” очікує, що до кінця травня в Україну прибуде третій літак із КНР із благодійним вантажем для боротьби з коронавірусом.

  Про це під час зустрічі літака «Мрія» з благодійним вантажем Нафтогазу сказав голова правління НАК Андрій Коболєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  “З початку коронавірусної кризи почав активно співпрацювати з закладами охорони здоров’я, з Міністерством охорони здоров’я – щодо того, як ми можемо допомогти. Ми перевели близько 12,5 млн грн на придбання різноманітних засобів захисту. Ми купували їх в українських виробників, але партію такого масштабу в Україні виробити та придбати неможливо. Тому ми звернулися до наших давніх партнерів – китайських державних корпорацій, до посольства КНР в Україні. Нам вдалося домовитися про постачання у короткий термін партії вартістю приблизно 500 млн грн”, – сказав Коболєв.

  За його словами, в Україну вже прибули два літаки, а третій прибуде до кінця місяця.

  “Основний вантаж – костюми – прибув сьогодні”, – зазначив Коболєв.

  Він додав, що за допомогою Міністерства охорони здоров’я було визначено ті лікарні, які цього потребують найбільше – до них буде доставлено вантаж.

  “Загальна партія, яку ми придбали у Китаї, містить кілька позицій. 500 тис. костюмів, які можуть використовуватися у лікарнях, 700 моніторів пацієнтів, 50 мобільних апаратів рентгену, 50 мобільних апаратів УЗД, 50 тис. масок. Сьогодні левова частина цього вантажу прибула з літаком “Мрія”. Це було закуплено за кошти групи Нафтогаз”, – додав Коболєв.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *