Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У Шанхаї відбувся благодійний захід на підтримку українців, постраждалих від російської агресії

  2023-05-11

  «Організатором зібрання є українська громада міста за сприяння Генерального консульства України в Шанхаї», – передає власний кореспондент Укрінформу.

  Захід відвідали понад 100 осіб, серед яких українці та група китайських студентів Шанхайського університету іноземних мов, які вивчають українську мову.

  Учасники заходу долучились до української культури та звичаїв, взяли участь у відкритому мікрофоні та позмагались у тематичних вікторинах.

  Виховниця гуртка «Шанхайські дракони» української скаутської організації «Пласт» Зоя Гедз разом із шанхайськими пластунами провела майстер-клас із писанкарства. Українці та китайці писали писанки, говорили про історію та традиції писанкарства, про кольори, символи та їх значення.

  Як зазначив один із активістів громади Антон Матусевич, головною метою заходу було об’єднання українців.

  «У Китаї є багато українців, які продовжують працювати та допомагати Україні, і цей захід провели саме для них. Важливо розуміти, що попри різні думки та позиції з багатьох питань, цінності у нас завжди одні: любов і повага до України та її культури, а також гордість бути українцем», – сказав Матусевич.

  Зібрані під час заходу кошти на підтримку українців, які перебувають у скруті через російську агресію, будуть перераховані одній із благодійних українських організацій, які надають гуманітарну допомогу постраждалим.

  У Шанхаї відбувся благодійний захід на підтримку українців, постраждалих від російської агресії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *