Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Націоналізація “Мотор Січі”: Китайський інвестор пригрозив новими позовами

  2021-03-10

  Китайський інвестор “Мотор Січі” назвав неприпустимими заяви української влади про можливу націоналізацію підприємства та пригрозив новими позовами. Про це йдеться у заяві власника китайської компанії Skyrizon Aircraft Holdings Ван Цзіня від імені китайських інвесторів для ЗМІ.

  За його словами, такі заяви української влади допоможуть китайським інвесторам “Мотор Січі” перемогти в міжнародному арбітражі проти України та відшкодувати збитки.

  “Ми вже подали і готуємося подати ще низку судових позовів як в Україні, в Китаї, так і на міжнародному рівні. Ми будемо рішуче захищати і охороняти законні права китайських інвесторів”, — йдеться у заяві Skyrizon.

  Ван Цзінь додав, що будь-які виступи або дії, які завдають шкоди китайським інвесторам, будуть використані як докази або предмет судового розгляду та передані до відповідних судових і правоохоронних органів.

  За його словами, китайські інвестори готові до контролю з боку громадськості та юридичних перевірок.

  Нагадаємо: Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що у Раді найближчим часом зареєструють законопроєкт про націоналізацію ПАТ “Мотор Січ”.

   

  “Економічна правда”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *