Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  НАЧАЛЬНИК ГЕНШТАБУ НВАК ЧЕНЬ БІНДЕ ЗУСТРІВСЯ ЗІ СВОЇМ УКРАЇНСЬКИМ КОЛЕГОЮ Г. ПЕДЧЕНКО

  2011-08-12

  2011-08-11-6212-27570 2011-08-11-6212-27571 2011-08-11-6212-27573 2011-08-11-6212-27574 2011-08-11-6212-27575 2011-08-11-6212-27576

  У четвер, 11 серпня, відбулася зустріч члена Центральної військової ради КНР, начальника Генштабу НВАК Чень Бінде, що знаходиться в Україні з офіційним візитом, з начальником Генштабу ЗС України генерал-полковником Григорієм Педченко.

  Г. Педченко зазначив, що нинішня поїздка Чень Бінде – перший за 10 років візит начальника Генштабу НВАК до України. Україна надає цьому великого значення і сподівається на зміцнення взаєморозуміння, довіри, активізацію обмінів і співпраці між збройними силами двох країн.

  Чень Бінде, в свою чергу, висловив подяку за теплий прийом. Він зазначив, що протягом останніх 20 років політична довіра між двома країнами безперервно зростає, все більш значні результати співпраці, що, безумовно, дає великі переваги народам двох країн.

  “В ході недавнього успішного візиту голови КНР Ху Цзіньтао в Україну було оголошено про встановлення стратегічного партнерства між двома країнами. Це курс на розвиток всебічних відносин, який заклав міцну політичну основу для розвитку співробітництва між ЗС у нову епоху з новими можливостями”, – зазначив Чень Бінде.

  Китайський воєначальник заявив, що метою його візиту в Україну є втілення в життя домовленостей, досягнутих главами двох держав, поглиблення взаєморозуміння і довіри, розширення співробітництва. За його словами, китайська сторона сподівається, що, дотримуючись принципу взаємоповаги та взаємовигоди, зможе сприяти всебічному розширенню дружнього міжармейского співробітництва.

  – Збройні сили України активно співпрацюють з арміями багатьох держав світу. Особливе місце при цьому посідає співробітництво з Народно-визвольною армією Китаю. Не маю сумнівів, що воно продовжуватиме набирати обертів і надалі набуватиме більш практичного характеру, – зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Григорій Педченко.

  Він наголосив, що питань, які становлять взаємовигідний інтерес для збройних сил обох держав, сьогодні чимало: це співпраця у сфері військової освіти, спільної підготовки військ, вивчення досвіду військового реформування, миротворчої діяльності тощо.

  – Сьогодні у відносинах між Україною і Китаєм немає жодних проблем, які б перешкоджали розвитку двосторонніх відносин між нашими збройними силами, – підкреслив генерал-полковник Григорій Педченко.

  Сторони також обмінялися думками з питань військового розвитку і реформ.

  З 9 по 11 серпня Чень Бінде провів зустрічі з командувачем військово-морськими силами ЗС України Віктором Максимовим, відвідав штаб-квартиру ВМС, ДП “Антонов”, оглянув великий десантний корабель “Костянтин Ольшанський”.

  – Співпраця зі Збройними Силами України має велике значення для Народно-визвольної армії Китаю. Метою нашого нинішнього візиту в Україну було визначити напрями подальшого розвитку співробітництва та зміцнення взаєморозуміння між державами у військовій сфері. Вважаю, що визначеної мети ми досягли. Хотів би при цьому відзначити спільне бачення збройними силами наших країн шляхів вирішення тих чи інших питань і, як наслідок, повну згоду у наших подальших планах і діях, – відзначив за підсумками переговорів начальник Генерального штабу Народно-визвольної армії Китаю генерал-полковник Чень Бінде .

  За матеріалами агенції Синьхуа та фотоматеріалами прес-служби Міністерства оборони України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *