Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  На виставці CIFTIS представлено інвестиційні можливості України

  2020-09-11

  Відділ з економічних питань Посольства України в КНР, 9 вересня, провів Український інвестиційний форум для представників китайського бізнесу у ході щорічної Міжнародної виставки торгівлі послугами (CIFTIS), яка пройшла в цьому році у відкритому форматі. Цей захід позиціонується як головна подія та визначна платформа міжнародної торгівлі послугами. Про це повідомляє пресслужба посольства України в Китаї.

  У ході Форуму основними доповідачами стали представники Посольства, які представили окремі презентації інвестиційного характеру, агропромислового сектору, інфраструктури та туристичних можливостей України. Керівник Офісу Національної інвестиційної Ради Ольга Магалецька під час свого відео-виступу зробила акцент на переваги інвестування в економіку України.

  Китайські учасники заходу, змістовну частину викладеної інформації, змогли обговорити з представниками Посольства у ході сесії запитань та відповідей, яка допомогла виділити найбільш актуальні питання започаткування інвестдіяльності в нашій державі для китайських підприємств.

  Так, наступного дня після проведення Форуму, Посол України в КНР Сергій Камишев зустрівся з Генеральним директором українського представництва китайської компанії «Poly Changda» Жу Шанманом.

  «Poly Changda» є дочірньою компанією «China Poly Group Corporation Ltd.», яка є однією з найбільших китайських підприємств у сфері будівництва об’єктів транспортної інфраструктури, мостів, тунелів, з/д, морських портів та аеропортів. В центрі уваги компанії «Poly Changda» участь у тендері на будівництво Київської обхідної дороги, оголошеного Державним агентством автомобільних доріг України.

  З огляду на значний досвід та ресурси компанії у сфері будівництва інфраструктури у ході зустрічі були надані пропозиції Посольства щодо перспективних інвестиційних можливостей в Україні в рамках програми «Велике будівництво».

  На виставці CIFTIS представлено інвестиційні можливості України

   

  На виставці CIFTIS представлено інвестиційні можливості України

   

  На виставці CIFTIS представлено інвестиційні можливості України

   

  Фото Посольство України в Китаї

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *