Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  На пісенний фестиваль у Чернівцях приїдуть гості з Китаю, Австрії та Італії

  2019-03-20

  На Х ювілейний міжнародний пісенний фестиваль “Хай пісня скликає друзів”, який відбудеться у Чернівцях з 14 до 18 травня, приїдуть гості з Китаю, Австрії та Італії. Про це повідомила проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тамара Марусик.

  “Цього року наш університет організовує Х ювілейний міжнародний музичний фестиваль «Хай пісня скликає друзів». Уже визначилися з датою проведення – з 14 по 18 травня. Цей фестиваль організований у рамках проекту«СХІД+ЗАХІД=МИР». Прийом заявок триває до 1 квітня. Учасників конкурсної програми, а також членів журі очікують з різних країн світу. Наразі зголосилися представники з Китаю, Австрії та Італії. До слова, чимало буде учасників зі Східної України”, – сказала проректор ЧНУ.

  Музичний фестиваль проходитиме на різних музичних майданчиках Чернівців. Зокрема, будуть виступи в обласній філармонії, органному залі, Академічному палаці, Мармуровій залі, церкві Трьох Святителів. А також, як і минулого року, буде нічний концерт для студентської молоді Чернівців на території Резиденції.

  “Цього року ми вирішили кожен концерт присвятити видатним буковинцям. Зокрема, концерт естрадного співу присвятили пам’яті Володимира Івасюка, якому в нинішньому році відзначили 70-річчя. Один з концертів – Юрію Федьковичу. А концерт хорового співу буде присвячено Андрію Кушніренку, народному артисту України, нашому викладачу, професору кафедри. Тобто, буде три такі іменні потужні концерти поза межами конкурсної програми”, – розповіла Марусик.

  Фестиваль був започаткований у Луганську. Однак у зв’язку з військовою агресією на сході України у 2014 році його довелося призупинити. Перерва тривала до минулого року, коли в Чернівцях організатори вирішили продовжити фестивальну традицію. І провели музичний захід, присвятивши його першому космонавту України Леоніду Каденюку.

  news_fest2018_8

  Фото: http://festchoral.luguniv.edu.ua

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *