Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  На офіційному сайті України з’явилася китайська мова

  2021-09-02

  На офіційному сайті-візитці України Ukraine.ua з’явилася китайська мова. Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. До цього сайт вже був доступний відвідувачам англійською, німецькою, французькою, іспанською та арабською мовами.

  «На китайській у світі говорять понад 1.5 млрд людей — це одна з офіційних мов ООН. Просування позитивного іміджу України у світі — пріоритет Стратегії зовнішньої політики», — зазначив Дмитро Кулеба.

  Запуск нових мовних версій офіційного сайту України — частина системної іміджевої роботи МЗС з іноземною аудиторією за різними напрямками — від просування України серед потенційних туристів до тих, хто цікавиться Україною або тільки починає відкривати її для себе, планує вести торгівлю або бізнес з Україною або приїхати сюди на навчання. Сайт-візитка Ukraine.ua, «спілкуючись» з аудиторією на її рідній мові, дозволяє сформувати перше враження про Україну і побудувати позитивні асоціації з нею.

  До створення китайської мовної версії Ukraine.ua приєдналися студенти й викладачі кафедри мов і літератур Далекого Сходу і Південно-Східної Азії Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка, дипломати Посольства України в Китаї, а також носії мови.

  На офіційному сайті України з'явилася китайська мова
  Скриншот сайту Ukraine.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *