Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  На одній з найбільших туристичних виставок Китаю COTTM 2016 буде організовано український стенд

  2016-03-28

  Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» та Українська частина Спільної Українсько-Китайської Ділової ради, за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, організовують проект «Національний стенд України» на спеціалізованій виставці виїзного туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET».

  Виставка відбудеться 12-14 квітня 2016 року в Пекіні та стане однією з головних подій у сфері виїзного туризму Китаю. Захід об’єднає провідні національні та регіональні туркомпанії і турагентства, великих міжнародних туроператорів, постачальників туристичних продуктів і послуг для організації круїзів, закордонних подорожей, виїзних турів, бізнес поїздок, включаючи представників авіакомпаній, компаній з прокату автомобілів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній. Захід відповідає останнім тенденціям і можливостям перспективного китайського ринку виїзного туризму.

  На виставці «COTTM 2016» будуть представлені такі тематичні розділи: подорожі (літні види відпочинку, сезонний відпочинок, бізнес тури і ділові поїздки, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіа- та залізничні компанії, морський і річковий транспорт, компанії з прокату машин і автобусні перевезення); санаторії, пансіонати, курорти; лікування, СПА послуги, оздоровчі програми; страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму і ділових поїздок.

  Організаторами проекту визначено уповноваженого технічного «консолідатора» в особі ТОВ «Група компаній «Сантіно» (м. Київ), яким укладено договір з компанією «TARSUS TRAVEL EXHIBITIONS LIMITED» (організатором виставки «COTTM-2016») про оренду та облаштування виставкової площі для забезпечення роботи Національного стенду України та участі українських компаній в цій туристичній виставці.

  Асоціація «Українсько – Китайського Співробітництва» та Українська частина Спільної Українсько-Китайської Ділової ради запрошують усіх охочих взяти участь у туристичній виставці «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET» та гарантують якісне забезпечення усіх процесів організації участі українських представників у виставці (візи, переліт, розміщення, облаштування та оснащення робочих місць, умов проведення перемовин та інше).

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *