Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  На Львівщині планують реалізувати інвестпроєкт за участю китайських інвесторів

  2022-02-02

  На Львівщині планують реалізувати інвестпроєкт будівництва комплексу з виробництва моторного палива. Це питання обговорювали під час зустрічі представників обласної ради та облдержадміністрації з делегацією інвесторів з Катару, Саудівської Аравії та Китайської Народної Республіки, які прибули на Львівщину презентувати проєкт та заручитися підтримкою місцевої влади. Також вони розраховують на сприяння уряду та профільних міністерств, про це повідомляє пресслужба Львівської облради.

  Міжнародний інвестиційний проєкт передбачає створення у Червоноградському районі промислового комплексу з виробництва синтетичного рідкого палива на основі сировини Львівсько-Волинського кам’яновугільного басейну вартістю близько 5 млрд дол. США. За словами його розробників, на Львівщині планується запровадження низки новітніх технологій світового рівня, які досі не використовувалися в Україні.

  Обласна влада зі свого боку запевнила у повній підтримці проєкту та його інвестиційного супроводу, зокрема допомогу в отриманні дозвільних документів, пошуку земельних ділянок, вирішенні проблемних питань, з якими зустрічаються міжнародні партнери, комунікацію з місцевою владою та населенням.

  «Цей проєкт дасть змогу ревіталізувати індустріальний Червоноградський район та територію усього Львівсько-Волинського вугільного басейну, який потерпає від поступового закриття окремих гірничих підприємств. Реалізація проєкту справді сприятиме прискоренню соціально-економічного розвитку регіону, дозволить створити нові робочі місця, залучити інвестиції, тому впевнений, що на регіональному рівні виконавча гілка влади та представницька активно сприятимуть розвитку цього проєкту», — зазначив заступник голови комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та ПЕКу Тарас Подвірний.

  За підсумками зустрічі сторони домовилися напрацювати дорожню карту, алгоритм дій супроводу інвестиційного проєкту на кожному етапі його реалізації.

  За даними порталу “Нафторинок”, проєкт презентували представники компаній Gulf Petroleum LTD (Катар), China National Chemical Engineering & Construction Corporation Seven, LTD (Саудівська Аравія) та SEDIN CNCEC (Китай).

  На Львівщині планують реалізувати інвестпроєкт за участю китайських інвесторів

   

  На Львівщині планують реалізувати інвестпроєкт за участю китайських інвесторів
  Фото: Львівської обласної ради

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *