Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МЗС відреагувало на візит “оперної співачки” з Китаю в Маріуполь

  2023-09-08

  Україна очікує від Китаю пояснень мети перебування китайських громадян, зокрема “оперної співачки” Ван-Фай, у тимчасово окупованому росіянами Маріуполі Донецької області. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко у Facebook в п’ятницю, 8 вересня” – пише суспільно-політичний журнал “Кореспондент“.

  “Виконання китайською “оперною співачкою” Ван-Фан пісні “Катюша” на руїнах драмтеатру в Маріуполі, в якому російська армія вбила понад 600 невинних людей – приклад повної моральної деградації. Ба більше, за наявною інформацією, до тимчасово окупованого міста прибула група китайських блогерів”, – написав Ніколенко.

  Речник МЗС наголосив, що приїзд громадян Китаю до Маріуполя незаконний і грубо порушує законодавство України, що регулює перетин державного кордону іноземцями.

  “Україна поважає територіальну цілісність Китаю і очікує від китайської сторони пояснень мети перебування китайських громадян в Маріуполі, а також шляху їхнього потрапляння до тимчасово окупованого українського міста. МЗС України ініціює заборону в’їзду до України для всіх китайських “гастролерів”, – заявив він.

   

  МЗС відреагувало на візит "оперної співачки" з Китаю в Маріуполь

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *