Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МЗС КНР визнав складність історії українського питання

  2022-02-24

  Глава МЗС КНР Ван Ї у телефонній бесіді з російським колегою Сергієм Лавровим заявив, що розуміє “обґрунтовані занепокоєння Москви у сфері безпеки”, передає агентство Bloomberg.

  Телеканал Channel News Asia повідомляє, що Ван Ї також заявив главі російського МЗС, що Китай “поважає суверенітет та територіальну цілісність усіх країн, але водночас визнає складну та особливу історію українського питання”.

  “Міністри висловили спільну думку, що причиною нинішньої кризи стала заохочувана США та їхніми союзниками відмова Києва від реалізації мінського “Комплексу заходів”, схваленого Радою Безпеки ООН. Підкреслено, що Росія та Китай наполягають на необхідності для всіх країн поважати принцип неподільності безпеки”, — заявив російський МЗС.

  Напередодні представник МЗС КНР Хуа Чуньін заявила, що Китай не підтримує введення санкцій щодо Росії у зв’язку зі ситуацією навколо України, вважає, що тільки діалог може допомогти врегулювати ситуацію.

  МЗС КНР визнав складність історії українського питання

  BEIJING, CHINA – APRIL 22: Chinese State Councilor and Foreign Minister Wang Yi speaks during his press conference with Russias Foreign Minister Sergei Lavrov (not pictured) at the Diaoyutai State Guest House in Beijing, China, April 23, 2018. (Photo by Madoka Ikegami-Pool/Getty Images)

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *