Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МВС України зацікавлене у реалізації спільних проєктів з китайськими колегами

  2022-01-19

  Українські правоохоронці зацікавлені у поглибленні співпраці з китайськими колегами. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра внутрішніх справ України Мері Акопян з Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном, повідомляється на сайті відомства від 14-го січня.

  На зустрічі було обговорено реалізацію спільних проєктів з модернізації підрозділів ДСНС, налагодження співпраці між українською Нацполіцією та Міністерством громадської безпеки КНР, обмін досвідом між правоохоронцями двох країн.

  Насамперед обговорювалася ініціатива підписання міжвідомчої Угоди між Нацполіцією та китайським Міністерством громадської безпеки про співпрацю у сфері запобігання та боротьбі зі злочинністю.

  «Партнерство такого рівня дозволить створити дієву платформу для перезапуску відносин правоохоронців двох країн. Двостороння співпраця і можливість безпосереднього оперативного обміну інформацією та досвідом сприятиме правоохоронцям у боротьбі, зокрема, з кібер- та наркозлочинністю», — зазначила Мері Акопян.

  Також йшлося про продовження співпраці у рамках реалізації проєктів безоплатної допомоги для ДСНС України.

  Як нагадала пресслужба МВС, протягом 2016-2017 років, а також 2019-го уряд Китаю за сприяння свого диппредставництва в Україні передало нашим рятувальникам 109 одиниць аварійно-рятувальної техніки та обладнання на загальну суму понад 505,6 млн грн.

  У свою чергу, Фань Сяньжун висловив зацікавленість китайської сторони щодо активізації взаємодії правоохоронців двох країн та готовності сприяти, зокрема, у проведенні зустрічей українських кіберполіцейських з їхніми колегами з КНР.

  Крім того, Посол КНР в Україні зазначив, що реалізація спільних проєктів у рамках безоплатної допомоги, призупинена у зв’язку із COVID-19, незабаром буде активізована.

  МВС України зацікавлене у реалізації спільних проєктів з китайськими колегами
  Фото: МВС України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *