Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МТП Южный в 2020 році планує прийняти 10 суден з вітрогенераторами

  2020-11-18

  Наприкінці жовтня до ДП «МТП «Южний» прийшло перше судно з елементами для вітряних електростанцій, які будуть встановлені в районі села Сичавка в Одеській області. До кінця 2020 року планується вивантаження 10 суден з 17 вітрогенераторами. Повідомляє прес-служба МТП «Южний».

  24 колони було вивантажено з судна BBC BANGKOK на 7 причалі. Кожний елемент важить від 60 до 80 тонн, їх довжина від 12 до 32 метрів. Елементи вітрогенераторів везуть з різних країн світу, таких як Китай, Нідерланди, Іспанія, Турція та інші. Найбільш габаритним вантажем стануть лопасті, довжина кожної з них сягатиме 72 метри.

  «Це абсолютно новий вантаж для нашого підприємства. Не кожен український порт має відповідні потужності для прийняття такого обладнання. Оскільки вантаж специфічний та нестандартний, на ДП «МТП «Южний» були розроблені технологічні рішення по організації проїздів у вузьких місцях на території порту. Ми прораховуємо усі нюанси, щоб якісно виконати договірні обов`язки», — розповів в.о. директора Сергій Ковшар.

  На підприємстві проводиться розширення дороги, щоб великогабаритні вантажі змогли без перешкод потрапити до місця призначення.

  Таке альтернативне джерело електроенергії дозволить не тільки покращити екологічну ситуацію, але й забезпечити безперебійне електропостачання у регіоні.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *