Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МОН запрошує всіх зацікавлених осіб на Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»

  2018-06-13

  25 років після встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм принесли плідну співпрацю двох країн в галузях освіти і культури. Це дало новий поштовх для прагматичних відносин між країнами. Україна є важливим партнером Китаю в ініціативі “Один пояс-один шлях” адже в той же час, для університетів України і Китаю важливо використати спільні періоди історії, які нададуть можливість розвиватися в умовах сучасного світу. Культурні зв’язки, освітні обміни і створення платформ для науково-технічного співробітництва сприяли співпраці української і китайської наукової думки у галузях науки, техніки, освіти і культурному розвитку в умовах новітньої інтеграції.

  Розвиваючи китайську ініціативу “Шовковий шлях” та впроваджуючи нову ініціативу КНР “Пояс та дорога”, Українсько-китайський центр розвитку культури та освіти при співробітництві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України та Міністерством інформаційної політики України, спільно з українськими університетами підготували “Міжнародний форум з питань культури і освіти”, який буде інтегрувати переваги та специфіку двох країн, університетів, людей в сучасний науковий світ, обговорюючи і будуючи платформу для культурних та освітніх обмінів і співпраці.

  Теми міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай».

  1. Обговорення і дискусія напрямків розвитку української та китайської освіти і культури.

  2. Основні концепції та напрямки освіти в Україні та Китаї.

  3. Ділимося досвідом: проблеми і перестороги.

  4. Обговорення подальшої співпраці та обмінів студентами між університетами України та Китаю.

  Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай» запрошує експертів та науковців вищих навчальних закладів двох країн провести обговорення в галузях науки і технологій, медицини, сільськогосподарських наук та мистецтва. Наша мета – це створення платформи для обміну і співпраці між університетами двох країн.

  Головні організатори: Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури України, Міністерство інформаційної політики України

  Організатори форуму: Національний авіаційний університет, Українсько-Китайський центр розвитку культури і освіти.

  Учасники: Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти Китаю, українсько-китайські університети, відомі фахівці та науковці тощо.

  Дата форуму: 13 червня – 15 червня 2018 року

  Місто: Київ, вул. Космонавта Комарова, 1, НАУ

  Програма заходу – за посиланням: http://ucce.com.ua/ua/blog/programa-mizhnarodnogo-kulturno-osvitnogo-forumu-shovkovij-shlyah-ukrayina-kitaj-kiyiv-13-15-chervnya-2018-r/

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *