Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  МІЖНАРОДНИЙ ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ НА КИЇВЩИНІ

  2011-08-22

  Джерело: Офіційний веб-сайт Київської обласної державної адміністрації

  Під патронатом Київської обласної державної адміністрація у місті Обухів що на Київщині відбулося урочисте відкриття Міжнародного юнацького турніру з футболу на Кубок голови Київської обласної державної адміністрації «Україна очима дітей», приурочений до 20-ї річниці Незалежності України. У заході взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та його перший заступник Ярослав Москаленко. У футбольному турнірі беруть участь представники команд з багатьох країн світу, зокрема: Хорватії, Польщі, Білорусії, Китайської Народної Республіки (провінція Хубей) та Російської Федерації.

  – Співпраця між Київською областю та цими країнами повинна базуватися не тільки на економічній площині, а й у соціальній та спортивній, – зазначив Анатолій Присяжнюк. – Для дітей це буде не тільки новий етап змагань, новий рівень гри, а й нове спілкування, нові друзі. Згодом і наші команди зможуть відвідати ці країни, де будуть брати участь у змаганнях та виборюватимуть першість.

  Упродовж трьох днів будуть проводитися футбольні матчі у містах Обухів, Буча та селах Лютіж і Щасливе, де визначаться півфіналісти та фіналісти. І вже 22 серпня у місті Буча на стадіоні «Ювілейний» відбудеться фінальна гра між командами країни які вийшли у лідери.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *