Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка закордонної нерухомості, зарубіжної імміграції та зарубіжних інвестицій

  Міжнародна виставка закордонної нерухомості, зарубіжної імміграції та зарубіжних інвестицій China Shanghai Overseas Property & Immigration & Investment Exhibition або OPI (Shanghai) Expo проводиться в Шанхаї два рази на рік – навесні, восени.

  Цього року осіння виставка Shanghai Overseas Property & Immigration & Investment Exhibition (Fall) або OPI (Shanghai) Expo 2019 Fall пройде в Шанхаї з 13 по 15 вересня. Триденний захід приверне сотні компаній з Америки, Канади, Франції, Великобританії, Австралії, Сінгапуру, Таїланду та інших країн, зайнятих в сфері нерухомості, імміграції, зарубіжного інвестування, навчання, працевлаштування, відпочинку за кордоном.

  У минулому 2018 році виставка привернула понад 500 експонентів з 43 країн. У цьому році очікується більше 35000 відвідувачів, виставкова площа становитиме 3000 м².

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai International Convention Center (SHICC)

  Періодичність: двічі на рік

  Терміни проведення: 13.09.2019 – 15.09.2019

  Години роботи: 9: 30-17: 30

  Організатори: Shanghai Formote Exhibition Service Co., Ltd.

  Website: http://www.shanghaiexhibitions.com/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: зарубіжні забудовники і девелопери, агенства з нерухомості та супутні послуги, імміграційні організації та консультаційні послуги, організації з навчання і освіти за кордоном, бюро з працевлаштування та культурних заходів за кордоном, міжнародні інвестиційні компанії та консультації, інвестиційні банки, фонди.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *