Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ВИЇЗНОГО ТУРИЗМУ «СOTTM 2018 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET»

  2018-03-27

  Міжнародна виставка виїзного туризму і закордонних подорожей в Китаї, (China Outbound Travel & Tourism Market (COTTM) пройде в Пекіні з 16 по 18 квітня 2018 року. Україну втретє будуть презентувати на найбільшій туристичній виставці в Китаї, за згодою організаторів, національний павільйон буде розміщено в самому центрі виставкового залу.

  У 2015 році у виставці прийняли участь майже 4000 китайських торгових представників з провідних туристичних агентств. У 2016 році захід відвідали 400 експонентів, що представляють 65 країн. У 2017 році ці показники вже становили 450 та 70 відповідно.

  «СOTTM 2018» демонструє такі продукти, як авантюрний світ подорожей і туризму, туристичні послуги, операційні послуги, туристичні послуги з планування турів, туристичні набори і предмети першої необхідності, які пов’язані з поїздками і туризмом. Подія створила величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги у сфері туризму і гострих відчуттів. Учасники та експоненти мають чудову можливість гарно провести час і ознайомитися з інноваціями в індустрії подорожей і туризму.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце: Beijing National Agricultural Exhibition Center (NAEC), New Hall, NAEC

  Періодичність: Щорічно

  Терміни проведення: 16.04.2018 – 18.04.2018

  Організатори: Tarsus Group Plc

  Основні групи товарів: подорожі (літні види відпочинку, сезонний відпочинок, бізнес тури і ділові поїздки, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіа- та залізничні компанії, морський і річковий транспорт, компанії з прокату машин і автобусні перевезення); санаторії, пансіонати, курорти; лікування, СПА послуги, оздоровчі програми; страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму і ділових поїздок.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *