Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка туризму в Китаї

  2019-05-06

  Міжнародний туристичний ярмарок China International Travel Mart або коротко CITM 2019 Kunming пройде в цьому році в Китаї, місті Куньмін з 15 по 17 листопада. Це найбільша професійна подія індустрії туризму в Азії, що приваблює фахівців туристичної галузі і сектори гостинності та розваг з усього світу. У числі учасників – урядові служби туризму, бюро подорожей, туристичні асоціації, агентства та туроператори, представники готелів, курортів, авіакомпаній, залізничних компаній, круїзних суден, страхових компаній, туристичних порталів, систем бронювання та ін.

  Паралельно з виставкою пройде міжнародний семінар з туристичного брендингу та маркетингу.

  Щорічна виставка туристичних технологій, товарів і послуг CITM проводиться по черзі в Куньміні і Шанхаї.
  На минулій виставці CITM 2018 учасники з 107 країн представили 2245 виставкових стендів, площа експозиції зайняла 57500 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Куньмін

  Місце: Kunming Dianchi International Convention & Exhibition Center

  Періодичність: Щорічно

  Термін проведення: 15.11.2019 – 17.11.2019

  Організатори: China National Tourism Administration,, Civil Aviation Administration of China, Yunnan Provincial People’s Government

  Website: http://www.citm.com.cn/zh_en/index.aspx
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Послуги та технології авіакомпаній, залізничних компаній, круїзних компаній, компаній по оренді автомобілів, готелі (послуги бронювання і проживання), системи бронювання і продажів, послуги і пропозиції туроператорів, туристичних агентств, страхових компаній, туристичний маркетинг, туристичні пам’ятки, товари для подорожей і туризму, консультаційні послуги, ЗМІ.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *