Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка технологій “розумного будівництва” в Шанхаї

  2018-06-25

  Міжнародна виставка SIBT – 12th Shanghai Intelligent Building Technology, присвячена будівництву інтелектуальних споруд, яка пройде з 3-5 вересня в Шанхаї.

  Це професійна виставка в Китаї, що представляє новітні продукти та технології інтелектуального будівництва, а також передові ідеї експлуатації та управління сучасними будівлями від провідних розробників і постачальників Європи, Америки, Азії.

  У минулому році виставка продемонструвала, що розумні будинки набагато доступніші, ніж думали люди. Завдання Shanghai Intelligent Building Exhibition 2018 – відобразити останні досягнення в області електронного оснащення ультрасучасного житлового простору, і представити нові професійні рішення для більш комфортного, безпечного та економічного життя. Що, в результаті, прискорить процес модернізації міського будівництва в Китаї, а також нове зростання китайської економіки .

  Тематика виставки: “Будівництво: ефективність, автоматизація і контроль”, “Побутова техніка”, “Бази даних”, “Розумний будинок”.
  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 03.09.2018 — 05.09.2018

  Організатор: Shanghai Hongshan Exhibition Service Co. Limited

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *