Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка споживчих товарів Expo Hainan

  2021-05-06

  6 травня поточного року делегація Посольства на чолі з Тимчасовим повіреним у справах України в КНР Жанною Лещинською взяла участь в урочистій церемонії відкриття Першої Китайської міжнародної виставки споживчих товарів (Expo Hainan) у м.Хайкоу, провінція Хайнань.

  На заході були присутні представники Державної Ради КНР, місцевих урядів, бізнес-кіл, а також іноземних диппредставництв.

  Відкривав церемонію Віце-прем’єр Держради КНР Ху Чуньхуа, який наголосив на важливості Expo Hainan в контексті розбудови Хайнаньського порту вільної торгівлі та перетворення провінції Хайнань на один з головних майданчиків для взаємодії Китаю з міжнародною спільнотою.

  Окрім того, Жанна Лещинська відвідала офіційне прийняття, організоване керівництвом Народного уряду провінції Хайнань, в рамках якого провела бесіду з губернатором провінції Хайнань Фен Феєм та представниками інших китайських відомств.

  Довідково: Китайська міжнародна виставка споживчих товарів — це міжнародний виставковий захід, що був започаткований Урядом КНР в рамках “Загального плану розбудови Хайнаньського порту вільної торгівлі” і покликаний стати пілотним проєктом з поступової лібералізації ввізних мит для імпортних споживчих товарів.

  Запланована загальна виставкова площа заходу складе 80 тис. кв. метрів, з яких 60 займе майданчик для зарубіжних учасників і 20 – зона для стендів вітчизняних експонентів.

  Терміни проведення: 07.05 – 10.05.2021

  Організатори: Міністерство комерції КНР і Уряд провінції Хайнань

  Website: https://www.hainanexpo.org.cn/portal_en/index/index

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *