Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка сільськогосподарських добрив

  Міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарських добрив 9th China International Fertilizer Show або Fshow 2018 пройдет в Шанхаї з 7 по 9 березня як частина найбільшої міжнародної виставки агрохімікатів і засобів захисту рослин CAC 2018 (China International Agrochemical & Crop Protection Exhibition).

  Виставка FSHOW, що має сертифікат UFI, вже завоювала авторитет серед широкого кола експертів і трейдерів на світовому ринку добрив і агрохімії.

  Минулий показ Fshow 2017 привернув 1200 експонентів і близько 30000 відвідувачів, площа виставки зайняла 70000 кв.м.

  Цього року Fshow 2018 представить широкий асортимент органічних і мінеральних добрив, обладнання та технології виробництва всіх видів добрив, пакувальні матеріали і упаковку для добрив, послуги зі зберігання і транспортування сільськогосподарських добрив, а також останню інформацію та технологічні новинки в цьому аграрному секторі.

  В рамках Fshow 2018 & CAC 2018 передбачається проведення міжнародного семінару щодо застосування несільськогосподарських пестицидів, форуму з розвитку біологічних наук і агрохімії, семінару щодо безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами.

  Захід відкриває великі бізнес-можливості для глобальних покупців і постачальників галузі, сприяє обміну досвідом та подальшого розвитку китайського ринку добрив і хімічних засобів захисту рослин.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Терміни проведення: 07.03.2018 – 09.03.2018

  Основні групи товарів: водорозчинні добрива, добрива з морських водоростей, амінокислотні добрива, мікробні добрива, поживні мікроелементи, добавки і регулятори для добрив, органічні природні добрива, біологічні добрива, екологічно чисті добрива, спеціальні добрива, складні комбіновані добрива, поліпептидні добрива, фосфатні, сульфатні, нітратні, азотні, калійні, магнієві та ін. добрива, виробництво і упаковка добрив, зберігання і транспортування

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *